To jest szablon ISP. Możesz mieć taką stronę za 69 zł/m-c w ciągu kilku godzin - testuj przez 30 dni za darmo!

1 lutego 2017

Wierni w kontakcie

Wierni w kontakcie­ to hasło często przewijające się, gdy mowa o Internetowym Systemie Parafialnym. Nie jest to wyłącznie hasło reklamowe, a nasza filozofia - drogowskaz, pokazujący cel naszego działania i sposób jego realizacji.

Projektując strony internetowe oparte na ISP, chcemy, żeby były one narzędziem komunikacji między wiernymi a parafią. Naszym celem jest, by wierni mieli możliwość nieustannego kontaktu z duszpasterzami oraz wspólnotą parafialną właśnie poprzez stronę internetową.

Realizując naszą misję, my również jesteśmy wierni w kontakcie. Pozostajemy do dyspozycji użytkowników w sprawach technicznych, takich jak hosting,  domeny i konta pocztowe. Usuwamy ewentualne błędy oraz pomagamy przywrócić przypadkowo skasowane treści. Dodatkowo, możemy pomóc wprowadzić treść na stronę. Przeprowadzamy także szkolenia dla nowych zespołów redakcyjnych.

Zespół Strony-Parafialne.pl